Obca. Tom 8. Spisane własną krwią - Diana Gabaldon

Obca. Tom 8. Spisane własną krwią

4.00 Oceń książkę!

Autor: Diana Gabaldon

Wydawnictwo: Świat Książki
ISBN: 9788379439003
EAN:
Format: 145 x 200
Oprawa: miękka
Stron: 1120
Data wydania: 2015-11-18
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
35.99
książka
42.47zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h

Doskonałe połączenie powieści przygodowej, historycznej, fantastyki i romansu, na kanwie ktoacute;rego powstał popularny serial w AXN White.

Jest rok 1778. Francja wypowiada wojnę Wielkiej Brytanii, armia brytyjska opuszcza Filadelfię, a w ślad za nią z Valley Forge ruszają w pościg wojska Jerzego Waszyngtona. Jamie Fraser, ktoacute;ry rzekomo zginął w katastrofie okrętu, powraca, aby się dowiedzieć, że najlepszy przyjaciel ożenił się z jego małżonką, syn z nieprawego łoża odkrył (ku swemu przerażeniu), kto jest jego prawdziwym ojcem, a ukochany siostrzeniec Ian pragnie poślubić kwakierkę. Żona Jamie'ego Claire i jego siostra Jenny proacute;bują ratować rodzinę. Fraserowie są spokojni, że ich coacute;rka Brianna wraz z rodziną jest bezpieczna, żyjąc w Szkocji w XX wieku. Czy tak jest naprawdę?

Diana Gabaldon biolog, ekolog, wykładowca uniwersytecki. Oszałamiającą karierę literacką rozpoczęła przygodowo-historyczną powieścią Obca. Następne części sagi o podroacute;żującej w czasie Claire Randall, nagradzane i tłumaczone na wiele językoacute;w, zajmowały najwyższe miejsca na listach bestselleroacute;w całego świata. W przygotowaniu wszystkie części sagi o ponadczasowej wielkiej miłości Claire Randall i Jamiego Frasera.

Książka "Obca. Tom 8. Spisane własną krwią"
Diana Gabaldon