O króliku, który chce zasnąć - Carl-Johan Forssen Ehrlin

O króliku, który chce zasnąć

4.00 Oceń książkę!

Autor: Carl-Johan Forssen Ehrlin

Wydawnictwo: Sonia Draga
ISBN: 9788379996544
EAN:
Format: 210 x 297
Oprawa: twarda
Stron: 28
Data wydania: 2015-11-25
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
18.99
książka
19.97zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h

Carl-Johan Forsseacute;n Ehrlin - szwedzki psycholog i specjalista wnbsp;zakresie NLP (programowanie neurolingwistyczne), zajmuje się coachingiem i zagadnieniami związanymi z rozwojem osobistym. Jest autorem wielu książek.

O kroacute;liku, ktoacute;ry chce zasnąć to idealna propozycja dla rodzicoacute;w mających problem z usypianiem swoich pociech, zaroacute;wno wieczorem, jak i w ciągu dnia. To innowacyjna i przełomowa publikacja, w ktoacute;rej wykorzystano złożone techniki psychologiczne. Ta książeczka pomoże waszym dzieciom się odprężyć. Tekst należy czytać, stosując się do wskazoacute;wek autora, we wskazanych miejscach trzeba ziewać, zaznaczone kursywą zdania wypowiadać spokojnie i powoli, a pogrubioną czcionką zaakcentować. Ta opowiastka dociera do podświadomości dziecka - podświadomie odbiera ono sugestię, że należy spać. Zasypia szybciej i śpi spokojniej, a trudności z zasypianiem z dnia na dzień są coraz mniejsze.

Książka została przetłumaczona na wiele językoacute;w, błyskawicznie uzyskała status bestsellera, doczekała się także swojego profilu na facebooku i może się pochwalić ogromną liczbą sympatykoacute;w.

Książka "O króliku, który chce zasnąć"
Carl-Johan Forssen Ehrlin