NLP - najwyższy stopień wtajemniczenia, czyli jak budować własny sukces - Praca zbiorowa

NLP - najwyższy stopień wtajemniczenia, czyli jak budować własny sukces

Autor: Praca zbiorowa

Wydawnictwo: One Press
Format: 140x208
Data wydania: 2014-06-02

Czas na zmiany

Wyobraź sobie, że zamiast czytać książki z zakresu NLP, możesz wziąć udział w seminarium prowadzonym przez samego Richarda Bandlera! Ta-dam! Twoje życzenie stało się faktem! To jedyna książka na rynku, ktoacute;ra daje Ci taką możliwość. Zamiast tradycyjnego poradnika otrzymujesz niepowtarzalną okazję uczestnictwa w warsztatach prowadzonych przez guru NLP. W ten sposoacute;b możesz dużo łatwiej i szybciej opanować proste techniki, ktoacute;re Bandler wypracował przez trzydzieści pięć lat swojej działalności.

Książka ta podsunie Ci narzędzia, ktoacute;re pomogą podnieść jakość Twojego życia oraz pokonać przeszkody uniemożliwiające Ci działanie, takie jak fobie, depresja, szkodliwe nawyki, choroby psychosomatyczne czy trudności w uczeniu się. Pozwolą Ci roacute;wnież przejąć większą kontrolę nad własnym życiem, zmodyfikować sposoacute;b myślenia i udzielić innym pomocy we wprowadzaniu zmian.

Dołącz do aktywnego ruchu NLP. Zacznij już teraz - to Twoacute;j czas!

nbsp;

Dr Richard Bandler jest wspoacute;łtwoacute;rcą NLP oraz twoacute;rcą Design Human Engineeringtrade; i Neuro Hypnotic Repatterningtrade;. Przez ostatnie czterdzieści lat wnosił szczegoacute;lny wkład w metodologię i metodykę rozwoju osobistego. Jako matematyk, filozof, nauczyciel, artysta i kompozytor w jednej osobie jest autorem wielu książek oraz nagrań audio i wideo, ktoacute;re trwale zmieniły obszary terapii i edukacji.

Alessio Roberti jest dyrektorem do spraw coachingu biznesowego w Society of NLP, największym na świecie międzynarodowym stowarzyszeniu entuzjastoacute;w NLP, oraz licencjonowanym Master Trainer of NLP. W ramach prowadzonych przez siebie zajęć wyszkolił ponad 60 000 osoacute;b. Jest absolwentem Harvard Business School oraz Oxford Business School.

Owen Fitzpatrick jest psychologiem, międzynarodowym moacute;wcą oraz autorytetem w dziedzinie motywacji i charyzmy. Zdobył tytuł magistra psychologii stosowanej, studiował negocjacje strategiczne w Harvard Business School. Jest wykwalifikowanym psychoterapeutą i hipnoterapeutą, a także wspoacute;łzałożycielem Irish Institute of NLP. Jako dwudziestotrzylatek został najmłodszym człowiekiem z dyplomem Master Trainer of NLP.

Książka "NLP - najwyższy stopień wtajemniczenia, czyli jak budować własny sukces"
Praca zbiorowa