Niewyobrażalne. Potęga i paradoksy naszych umysłów - wersja rosyjska - Witold Bońkowski

Niewyobrażalne. Potęga i paradoksy naszych umysłów - wersja rosyjska

Autor: Witold Bońkowski

Wydawnictwo: Rozpisani.pl
Format: ...
Data wydania: 2015-06-05

Niewyobrażalne. Potęga i paradoksy naszych umysłoacute;w traktuje o niezwykłej mocy umysłu. Wiara w potęgę i możliwości ludzkiego umysłu w pokonywaniu choroacute;b, stresoacute;w i zmartwień jest motywem przewodnim tej pracy. Przygotowując książkę, Witold Bońkowski przestudiował wiele dostępnych materiałoacute;w z zakresu psychologii, psychoterapii i medycyny ndash; także tej niekonwencjonalnej, oraz zapisoacute;w zawartych w Biblii.

Witold Bońkowski ndash; ur. w 1940 r., ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, pasjonat zasad zdrowego trybu życia, Kawaler Orderu Uśmiechu.

Witold Bońkowski znany jest nie tylko w środowisku poznańskim, ale roacute;wnież w całej Polsce jako założyciel Stowarzyszenia Pomocy Mieszkaniowej dla Sierot. Ta bezinteresowna pomoc tym, ktoacute;rzy tego najbardziej potrzebują, przemawia do nas mocniej i głębiej niż nawet najpiękniejsze i najmądrzejsze słowa.

Książka w języku rosyjskim.

Książka "Niewyobrażalne. Potęga i paradoksy naszych umysłów - wersja rosyjska"
Witold Bońkowski