Niemiecki - mówisz i rozumiesz (nowa edycja) - praca zbiorowa

Niemiecki - mówisz i rozumiesz (nowa edycja)

4.00 Oceń książkę!

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Edgard
ISBN: 5903792767937
EAN: 5903792767937
Format: 270 x 195 x 0
Oprawa: ...
Stron: ...
Data wydania: 2009
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
43.50
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
`Niemiecki - mówisz i rozumiesz (nowa edycja)` to multimedialny kurs dla początkujących i zaczynających naukę.
 • 750 ćwiczeń w 30 różnych typach
 • praktyczne rozmówki
 • gramatyka z ćwiczeniami
 • w pełni polski interfejs
 • nagrania wyłącznie native speakerów
 • 1500 słówek i zwrotów
 • tłumaczenia na polski
 • nauka wymowy i rozumienia ze słuchu
 • słownik 5000 haseł
 • ` Niemiecki - mówisz i rozumiesz` to multimedialny kurs dla osób początkujących i zaczynających naukę oraz tych, które chciałyby szybko przypomnieć sobie podstawy języka niemieckiego. Program skutecznie uczy 1500 najważniejszych słów i zwrotów, krok po kroku objaśnia podstawy i tłumaczy najważniejsze zagadnienia gramatyczne. Specjalnie opracowane ćwiczenia oraz graficzny analizator wymowy doskonalą mówienie i kształcą rozumienie ze słuchu. Szybko zaczniesz mówić i rozumieć cudzoziemców.
  br> Lekcje wstępne
  Specjalnie opracowane lekcje wstępne uczą podstaw języka niemieckiego (alfabet, zwroty grzecznościowe, liczby, kolory) oraz w przejrzysty sposób prezentują najważniejsze zagadnienia gramatyczne, niezbędne do porozumiewania się. Stawiaj z nami pierwsze kroki w nauce języka niemieckiego.

  1500 słówek i zwrotów
  Program wszechstronnie uczy 1500 najpotrzebniejszych słów i wyrażeń dotyczących podróży, pracy, zdrowia, zakupów, spędzania czasu wolnego. Program zawiera także wygodny w użyciu Słownik obejmujących 5000 haseł.

  Praktyczne rozmówki
  Na podstawie interesujących dialogów poznasz zwroty przydatne w typowych życiowych sytuacjach: rezerwacja miejsca w hotelu, rozmowa o pracę, zakupy, wizyta u lekarza i inne. Specjalnie opracowane ćwiczenia skutecznie przełamują opór przed mówieniem w obcym języku.

  Gramatyka w pigułce
  Po opanowaniu podstaw języka warto poznać najważniejsze zagadnienia gramatyczne. Zawarty w programie Podręcznik w przystępny sposób tłumaczy reguły, a urozmaicone ćwiczenia uczą ich stosowania w praktyce.

  Mówisz...
  Możliwość nagrywania oraz graficzny analizator wymowy pozwalają doskonalić akcent i wymowę. Dzięki interaktywnym dialogom, w których możesz wcielić się w wybraną przez siebie rolę, zaczniesz mówić po niemiecku.

  ...i rozumiesz
  Liczne nagrania w wykonaniu wyłącznie native speakerów oraz specjalne ćwiczenia kształcące rozumienie ze słuchu sprawią, że będziesz świetnie rozumieć cudzoziemców.

  Indywidualne konta i kontrola wyników
  Dzięki indywidualnym kontom Użytkownika z programu mogą korzystać wszyscy członkowie rodziny. Rozbudowanie statystyki pozwalają w każdym momencie sprawdzić postępy w nauce.

  Nowa edycja kursu została wzbogacona o płytę Audio, która uczy ponad 300 zwrotów niezbędnych do swobodnego porozumiewania się. Wszystkie wyrażenia zilustrowano zdaniem lub krótkim dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście. Płyta ta zawiera ponad 70 minut nagrań native speakerów .

  Program uczy na poziomie A1 i A2 według klasyfikacji Rady Europy.

  Doskonałym rozwinięciem nauki z programem `Niemiecki - mówisz i rozumiesz` jest kurs na płycie Audio CD `Niemiecki: kurs podstawowy` - do słuchania w domu, w podróży, w drodze do pracy, w każdej wolnej chwili.

  Książka "Niemiecki - mówisz i rozumiesz (nowa edycja)"
  praca zbiorowa