Nadzieje i marzenia - Kordel Magdalena

Nadzieje i marzenia

4.00 Oceń książkę!

Autor: Kordel Magdalena

Wydawnictwo: Znak
ISBN: 9788324041343
EAN: 9788324041343
Format: 205 x 145 x 27
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Stron: 436
Data wydania: 2016
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
33.97
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Zajrzyj do Malowniczego. Tu czas płynie wolniej, a marzenia stają się rzeczywistością
Magda otrzymuje tajemniczy list z francuskiej kancelarii. Niebawem Malownicze zatrzęsie się od plotek o spadku. Wszyscy będą chcieli wiedzieć, czy z dnia na dzień Magda stanie się bajecznie bogata. Ona jednak ma inne kłopoty. Musi wreszcie odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytania: czy chce dalej być z Michałem i jak ma wyglądać ich wspólne życie. Odpowiedź nie jest taka prosta.
Sto pięćdziesiąt lat wcześniej, gdzieś w u podnóża Gór Świętokrzyskich, Sabina ryzykując życie angażuje się w spisek przeciwko zaborcom. Adam kocha ją do szaleństwa i za wszelką cenę uchronić przed niebezpieczeństwem. Przewrotny los jednak chce inaczej.
Co łączy tak odległą historię Sabiny z Magdą? Czy sekret z przeszłości pomoże jej odnaleźć swoje przeznaczenie i spełnić marzenia?
 
Podobnie jak moi bohaterowie, ja też mocno wierzę w to, że czasowi trzeba dać czas, by marzenia i nadzieje mogły się ziścić.
Magdalena Kordel
Zajrzyj do Malowniczego: FB Adres FB: /Magdalena.Kordel.Malownicze


Magdalena Kordel jest autorką bestsellerowych serii "Uroczysko" i "Malownicze", które sprzedały się już w blisko 100.000 egzemplarzy. Pisać zaczęła, by poradzić sobie z trudną przeszłością, ale szybko okazało się, że jej książki stały się balsamem dla duszy tysięcy czytelników. W tym roku wraz z Krystyną Mirek założyła Klub Dobrych Emocji - miejsce, w którym każdy może się dzielić dobrem: FB/KlubDobrychEmocji/

Książka "Nadzieje i marzenia"
Kordel Magdalena