Muzyka. Od chorału do rap-songu. Klasa 1-3. Podręcznik z ćwiczeniami - gimnazjum - Piotr Kaja

Autor: Piotr Kaja

Wydawnictwo: Juka-91
Format: 165x235
Data wydania: 2009-06-15
Zapraszamy w muzyczną podróż od średniowiecza do współczesności. Wydawnictwo Juka proponuje atrakcyjny, zupełnie nowy na rynku edukacyjnym, nowoczesny i zgodny z nową podstawą programową pakiet do muzyki w gimnazjum.

Uczniom pomoże: realizować własne pomysły, rozwijać zainteresowania, poszerzać wiedze muzyczną. Nauczycielom gwarantuje: inspiracje do twórczej pracy, szeroki wachlarz pomocy dydaktycznych.

Połączenie tradycyjnego nauczania z nowymi, niekonwencjonalnymi metodami i formami pracy przyniesie oczekiwane korzyści, a wychowanie muzyczne w gimnazjum wyznaczy młodzieży kierunek poszukiwań muzyki dla siebie. Muzyczne wędrówki od chorału do rap-songu to świetna przygoda, która pozostawi niezapomniane wrażenia, z pobytu w różnych miejscach i czasie, a każda lekcja muzyki będzie niezwykła i niepowtarzalna.

Numer dopuszczenia MEN: 174/2009

Książka "Muzyka. Od chorału do rap-songu. Klasa 1-3. Podręcznik z ćwiczeniami - gimnazjum"
Piotr Kaja