Muzyka. I gra muzyka. Klasa 4-6. Podręcznik - szkoła podstawowa - G. Kilbach; M. Gromek

Muzyka. I gra muzyka. Klasa 4-6. Podręcznik - szkoła podstawowa

4.00 Oceń książkę!

Autor: G. Kilbach; M. Gromek

Wydawnictwo: Nowa Era
ISBN: 9788326722769
EAN:
Format: ...
Oprawa: miękka
Stron: ...
Data wydania: 2015-07-07
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
28.99
książka
34.97zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h

Jeden podręcznik przeznaczony jest na 3 lata - znajdują się w nim treści niezbędne do nauczania muzyki w klasach 4, 5 i 6.

  • Problemowy układ treści pozwala nauczycielowi na realizację poszczegoacute;lnych zagadnień zgodnie z własnymi preferencjami, samodzielne ustalanie kolejności omawiania treści oraz dostosowywanie materiału do możliwości ucznioacute;w.
  • Liczne ćwiczenia quot;Zaśpiewajmy!quot; i quot;Zagrajmy!quot; w atrakcyjny i przystępny sposoacute;b rozwijają umiejętności śpiewu i gry na instrumentach.
  • Przejrzyste zapisy nutowe pomagają w nauce śpiewania z wykorzystaniem nut. Wyboacute;r znanych utworoacute;w umożliwia natomiast naukę piosenek i pieśni ze słuchu.
  • Interesujące propozycje utworoacute;w do słuchania stanowią atrakcyjną ilustrację prezentowanych zagadnień. Wraz z tekstem i elementami graficznymi tworzą spoacute;jny przekaz, co ułatwia uczniom przyswajanie nowych treści.
  • Ćwiczenia quot;Na złotą nutęquot; i quot;Moja muzykaquot; umożliwiają uczniom poszerzanie zasobu wiadomości i rozwijanie kreatywności.
  • Treści ponadprogramowe w formie pocztoacute;wek muzycznych dają każdemu uczniowi szansę na zdobycie dodatkowej wiedzy.

nbsp;

Numer dopuszczenia MEN: 569/2012/2015

Książka "Muzyka. I gra muzyka. Klasa 4-6. Podręcznik - szkoła podstawowa"
G. Kilbach; M. Gromek