Morze Śródziemne. Porty i największe atrakcje w ich sąsiedztwie - Praca zbiorowa

Morze Śródziemne. Porty i największe atrakcje w ich sąsiedztwie

4.00 Oceń książkę!

Autor: Praca zbiorowa

Wydawnictwo: Burda Książki
ISBN: 9788375967043
EAN:
Format: 133 x 214
Oprawa: miękka
Stron: 320
Data wydania: 2015-06-17
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
33.99
książka
37.47zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Ruszaj w świat z National Geographic!

Morze Śródziemne. Porty i największe atrakcje w ich sąsiedztwie - Gibraltar, Hiszpania, Francja, Monako, Włochy, Malta, Chorwacja, Grecja i Turcja.

Każdego dnia eksperci National Geographic przemierzają świat, zgłębiając kulturę i dzieje odwiedzanych krajów oraz przypatrując się ich mieszkańcom. Zdobytą wiedzę przekazują na łamach przewodników National Geographic, obejmujących:
  • MARSZRUTY, uwzględniające bogactwo atrakcji rozproszonych w sąsiedztwie północnych wybrzeży Morza Śródziemnego, pomogą zaplanować zwiedzanie adekwatnie do środka lokomocji (statek, samochód bądź pociąg).
  • TRASY WYCIECZEK PIESZYCH, opatrzone klarownymi mapami i planami, m.in. spacerów po barcelońskim deptaku La Rambla i zabytkowych murach Dubrownika.
  • RADY BYWALCÓW, od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po rodzimych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii.
  • TURYSTYCZNE ABC niezbędne w każdym porcie, w tym dokładne informacje o miejscach cumowania, sposobach unikania wygórowanych kosztów wycieczek i czasie potrzebnym na zwiedzanie wybranych miejsc.
  • PRZEKROJOWE RYSUNKI pokazujące układ lub odsłaniające wnętrza najsłynniejszych budowli, m.in. florenckiej katedry i ateńskiego Akropolu.
  • WSPANIAŁE ZDJĘCIA, GRAFIKI, PLANY I MAPY, które ułatwiają podjęcie decyzji, poruszanie się i gruntowne poznanie każdego miejsca.

    Książka "Morze Śródziemne. Porty i największe atrakcje w ich sąsiedztwie"
    Praca zbiorowa