Modlitwa chorych - Jaroń Wojciech

EAN: 9788375698497
Oprawa: Miękka
Data wydania: 2016
"Wielka jest miłość Boga. Wielka też jest Jego mądrość, której tak często nie rozumiemy. Dlatego warto często wpatrywać się w obraz Jezusa Miłosiernego i powtarzać: «Jezu, ufam Tobie!». Także wtedy, gdy boli - ufam Tobie".
*
Modlitwy, które proponujemy wszystkim doświadczonym chorobą, pozwolą dostrzec w dźwiganym krzyżu mądrość Bożą, pomogą znosić cierpienia i ofiarować je najbardziej potrzebującym. Wypowiadane do Boga z wiarą słowa dadzą moc wytrwania w bólu i nadzieję na łaskę uzdrowienia. "Twoja wiara cię uzdrowiła" - to zapewnienie Jezusa skierowane do trędowatego niech towarzyszy każdemu, kto klęka do modlitwy przygnieciony krzyżem choroby.
*
Wyjątkowości temu wydaniu dodaje fakt, że w okładce modlitewnika umieszczono miniaturowy relikwiarz z kawałkiem materiału złożonym wcześniej na grobie apostołki Bożego Miłosierdzia - św. Siostry Faustyny.

Książka "Modlitwa chorych"
Jaroń Wojciech