Mirabegron w terapii nadreaktywności pęcherza moczowego - Rechberger Tomasz, Miotła Paweł, Wróbel Andrzej

Mirabegron w terapii nadreaktywności pęcherza moczowego

Autor: Rechberger Tomasz, Miotła Paweł, Wróbel Andrzej

Wydawnictwo: Medical Education
EAN: 9788365471406
Oprawa: Twarda
Stron: ...
Data wydania: 2018
Wśród wielu leków stosowanych obecnie w terapii nadreaktywności pęcherza mirabegron wyróżnia się znaczącą skutecznością i w przeciwieństwie do często stosowanych preparatów o aktywności antymuskarynowej istotnie poprawia jakość życia chorych z przeciwskazaniami do przyjmowania leków antycholinergicznych. Właściwe wykorzystanie mirabegronu wymaga jednak dobrej znajomości jego działania. W niniejszej monografii prezentujemy najważniejsze informacje, które mają pomóc w jego optymalnym zastosowaniu, zarówno w monoterapii, jak i w terapii skojarzonej z preparatami o aktywności antymuskarynowej w tej szerokiej i zróźnicowanej populacji chorych.

Książka "Mirabegron w terapii nadreaktywności pęcherza moczowego"
Rechberger Tomasz, Miotła Paweł, Wróbel Andrzej