Microsoft Excel 2013 - Ferrari Alberto, Russo Marco

Microsoft Excel 2013

4.00 Oceń książkę!

Autor: Ferrari Alberto, Russo Marco

Wydawnictwo: Promise
ISBN: 9788375411508
EAN: 9788375411508
Format: 230 x 170 x 30
Oprawa: Miękka
Stron: 576
Data wydania: 2014
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
80.97
książka
83.89zł
książka
77.99zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Przewodnik po szybkim przetwarzaniu danych na wyniki.
Przekształć swoje umiejętności, dane i swój biznes i twórz własne rozwiązania BI, używając programu, który już znasz i lubisz: Microsoft Excel. Dwaj eksperci w dziedzinie business intelligence (BI) wprowadzą Czytelnika w świat funkcjonalności PowerPivot, skupiając się na rzeczywistych zagadnieniach, rozwiązywaniu problemów i modelowaniu danych. Dowiedz się, jak szybko przekształcić przytłaczające masy danych w znaczące i zrozumiałe informacje oraz wnioski - bez konieczności programowania!

•Poznaj różnice pomiędzy wykorzystaniem PowerPivot dla samoobsługowych rozwiązań BI a stosowaniem SQL Server Analysis Services w rozwiązaniach korporacyjnych
•Rozszerz swoje umiejętności analizy danych, by móc tworzyć własne rozwiązania BI
•Szybko przetwarzaj wielkie zbiory danych, zawierające nawet miliony wierszy
•Wykonuj obliczenia od prostych po wyrafinowane i analizy "co by było, gdyby"
•Twórz złożone systemy raportowania z użyciem modeli danych i Data Analysis Expressions
•Bez wysiłku udostępniaj swoje wyniki w całej organizacji przy użyciu Microsoft SharePoint

Alberto Ferrari uzyskał certyfikat Microsoft SQL Server Analysis Services (SSAS) Maestro i jest konsultantem oraz wykładowcą specjalizującym się w tworzeniu rozwiązań Microsoft BI. Jest współautorem książek Microsoft PowerPivot for Excel 2010 oraz Expert Cube Development with Microsoft SQL Server 2008 Analysis Services and SQLBI Methodology, a także Microsoft SQL Server 2012 Analysis Services: Model tabelaryczny BISM.
Marco Russo jest konsultantem i mentorem w dziedzinie analizy biznesowej (BI). Jego podstawowa działalność jest związana z projektowaniem relacyjnych i wielowymiarowych hurtowni danych, lecz zajmuje się także pełnym cyklem życia rozwiązań BI. Jest m.in. współautorem książki Microsoft SQL Server 2012 Analysis Services: Model tabelaryczny BISM. Prócz publikacji związanych z BI jest też autorem książek na temat programowania .NET. Uzyskał certyfikat SSAS Maestro, a ponadto Microsoft Certified Trainer oraz kilka Microsoft Certified Professional.

Książka "Microsoft Excel 2013"
Ferrari Alberto, Russo Marco