Messi Wieczny zwycięzca - Traini Frederic

EAN: 9788324149155
Oprawa: Kartonowa Foliowana
Data wydania: 2014
Prosto z Barcelony: najlepszy dziennikarz pisze o najlepszym piłkarzu!
Książka uzupełniona o najnowsze wiadomości przez Stefana Szczepłka, znanego dziennikarza sportowego.

Traini wie o Messim wszystko!
Znany dziennikarz sportowy Frédéric Traini od dwudziestu lat mieszka w Barcelonie i relacjonuje aktualności FC Barcelony dla prestiżowego dziennika sportowego "L'Équipe", gdzie piszą wyłącznie najlepsi dziennikarze, oraz dla radia RTL. W 2010 razem z "L'Équipe" otrzymał nagrodę za najlepszy wywiad.
Już od dłuższego czasu zamierzałem napisać tę książkę. Chciałem pokazać, że Lionel Messi nie jest tak grzeczny i układny, jak mogłoby się wydawać. To ktoś, kto nie miał łatwego życia, kto ma bardzo silną wolę i kto mógł zawsze liczyć na bliskich. Messi jest wielkim zawodnikiem, dziś jego talent jest niezaprzeczalny, jednak aby do tego dojść, musiał walczyć. Jego droga była usiana przeszkodami, ale nigdy się nie poddał.
Frédéric Traini
Biografia Messiego Frédérica Traini zawiera więcej informacji niż jakakolwiek książka o piłkarzu uznanym w dwudziestym czwartym roku życia za najlepszego zawodnika świata.
Na taką książkę o Messim czekałeś!

Książka "Messi Wieczny zwycięzca"
Traini Frederic