Medycyna weterynaryjna Kompendium. - Wilczek Christa,  Merl Kristin

Stron: ...
Data wydania: 2018
Praktyczne - Wszechstronne - Kompendium medycyny weterynaryjnej

Niezawodny pomocnik w codziennej praktyce, który przyda się nie tylko w kieszeni fartucha.

W tym kieszonkowym kompendium zawarto najważniejsze obszary tematyczne kluczowe w codziennej praktyce, opisane w przejrzysty, zwięzły i zarazem zrozumiały sposób. Począwszy od antybiotykoterapii, przez choroby zakaźne, po znieczulenie i badania rentgenowskie - ta poręczna książka służy pomocą podając fakty i praktyczne wskazówki przydatne na studiach i w codziennej pracy.

·    Bogata w informacje: wszystko o psach, kotach, koniach, bydle i świniach
·    Aktualna: choroby zakaźne, kwestie prawne i najnowsze uregulowania dotyczące obowiązku dokumentacyjnego z komentarzami odnoszącymi się do polskich realiów
·    Przejrzysta: przystępnie zaprezentowana wiedza w formie licznych tabel i wykresów
·    Praktyczna: konkretne propozycje dawkowania leków i sugestie dotyczące postępowania leczniczego w najczęstszych chorobach i stanach nagłych.

Książka "Medycyna weterynaryjna Kompendium."
Wilczek Christa, Merl Kristin