Mecz o wszystko - Katarzyna Matejek

Wydawnictwo: Centrum Myśli Jana Pawła II
EAN: 9788360853108
Data wydania: 2012-06-19
To dopiero początek drugiej klasy gimnazjum, a w życiu Kuby już wszystko zaczyna się komplikować. W szkole pojawia się nowy trener drużyny futbolowej, z którym chłopak od razu wchodzi w konflikt. Ania, o której względy zabiegał, zakochuje się w jego rywalu - Dredzie, szkolnym lowelasie. Mama idzie do pracy, a tata jak zwykle o wszystko ma do niej i do niego pretensje. A gdy na dodatek Kuba odkrywa, że trener może być zamieszany w ciemne interesy, przestaje się dogadywać nawet ze swoimi najlepszymi kuplami - Pepe i Zdolnym - którzy mu nie wierzą. Czuje się jak w labiryncie. Czy znajdzie z niego wyjście? Lawinowo toczące się wydarzenia, niespodziewane zwroty akcji i zaskakujące rozwiązania. Opowieść o przyjaźni, pierwszej miłości i wielkiej pasji do piłki nożnej. Książka dla dziewczyn i chłopaków, którzy wiedzą, że w szkole może zdarzyć się wszystko.

Książka "Mecz o wszystko"
Katarzyna Matejek