Matematyka. Matematyka Europejczyka. Klasa 2. Zeszyt cwiczeń. Część 1 - gimnazjum - Ewa Madziąg; Elżbieta Butkiewicz; Bożena Zawistowska; Małgorzata Muchowska; Aleksandra Zawistowska

Matematyka. Matematyka Europejczyka. Klasa 2. Zeszyt cwiczeń. Część 1 - gimnazjum

4.00 Oceń książkę!

Autor: Ewa Madziąg; Elżbieta Butkiewicz; Bożena Zawistowska; Małgorzata Muchowska; Aleksandra Zawistowska

Wydawnictwo: Helion
ISBN: 9788324623501
EAN:
Format: 165x235
Oprawa: miękka
Stron: 96
Data wydania: 2013-07-05
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
12.49
książka
14.47zł
książka
12.90zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
W drugiej klasie gimnazjum poznasz zupełnie inne oblicze matematyki. Dowiesz się, że okrąg ma długość. Nauczysz się opierać kąty. Będziesz wymieniać się argumentami tak, by dane funkcji przyjęły wartości, o których tylko pomyślisz. Do tego zostaniesz budowniczym układów - układów równań! Czyż to nie brzmi imponująco i tajemniczo? Dodaj do tego łamanie szyfrów i już wiesz, co będzie Cię zajmowało w tym roku. Nie ma czasu do stracenia, otwórz swój zeszyt ćwiczeń i zostań szpiegiem w krainie Matematyka Europejczyka.

Kompletny zestaw Matematyka Europejczyka. Klasa 1 stanowi podręcznik, dwa zeszyty ćwiczeń oraz zbiór zadań wraz z płytą CD. Seria podręczników, zbiorów zadań, zeszytów ćwiczeń i płyt CD Matematyka Europejczyka wydawnictwa Helion pozwala uczniom zdobywać wiedzę bez stresu, a nauczycielom ułatwia przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób.

Książka "Matematyka. Matematyka Europejczyka. Klasa 2. Zeszyt cwiczeń. Część 1 - gimnazjum"
Ewa Madziąg; Elżbieta Butkiewicz; Bożena Zawistowska; Małgorzata Muchowska; Aleksandra Zawistowska