Matematyka. Matematyka Europejczyka. Klasa 1. Podręcznik - gimnazjum - Ewa Madziąg; Bożena Zawistowska; Aleksandra Grzybowska; Małgorzata Muchowska

Matematyka. Matematyka Europejczyka. Klasa 1. Podręcznik - gimnazjum

3.50 Oceń książkę!

Autor: Ewa Madziąg; Bożena Zawistowska; Aleksandra Grzybowska; Małgorzata Muchowska

Wydawnictwo: Helion
ISBN: 9788324639793
EAN:
Format: 165x235
Oprawa: miękka
Stron: 272
Data wydania: 2012-09-30
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
23.99
książka
27.47zł
książka
19.90zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Zwykło się mówić, że "matematyk zrobi to lepiej". Niezbędny jest mu jednak do tego podręcznik Matematyka Europejczyka. Pozwoli on zarówno uczniom, jak i nauczycielom, bezboleśnie przebrnąć przez geometrycznie zawiły labirynt funkcji, wykresów i wyrażeń algebraicznych. Składa się z dziesięciu rozdziałów zawierających zadania utrwalające, testowe oraz przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego. Wszystkie rozdziały zostały dodatkowo uzupełnione o zadania egzaminacyjne z lat ubiegłych, czyli milowy Krok do egzaminu. Podręcznik zawiera także przydatny skorowidz, tabelę ze wzorami oraz odpowiedzi do większości zadań, które pomagają w samodzielnej nauce.

Kompletny zestaw Matematyka Europejczyka. Klasa 1 stanowi podręcznik, trzy zeszyty ćwiczeń oraz zbiór zadań. Został on dodatkowo wzbogacony o płytę multimedialną pełną ciekawych zadań interaktywnych, animacji, łamigłówek, ciekawostek oraz wiedzy teoretycznej przedstawionej w formie wykładów.

Zestaw podręczników, zbiorów zadań i zeszytów ćwiczeń z serii Matematyka Europejczyka wydawnictwa Helion pozwala uczniom zdobywać wiedzę poprzez zabawę, a nauczycielom ułatwia przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób.

Numer dopuszczenia MEN: 574/1/2012

Książka "Matematyka. Matematyka Europejczyka. Klasa 1. Podręcznik - gimnazjum"
Ewa Madziąg; Bożena Zawistowska; Aleksandra Grzybowska; Małgorzata Muchowska