Marvel Now! Strażnicy Galaktyki. Kosmiczni Avengers - Brian Michael Bendis

Autor: Brian Michael Bendis

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2015-08-24

Bohaterowie znani z wielkiego kinowego hitu Strażnicy Galaktyki (Guardians of the Galaxy, 2014) po raz pierwszy w Polsce w oryginalnej, komiksowej wersji.

Kosmiczni awanturnicy: mocarny Drax Niszczyciel, zielonoskoacute;ra Gamora, wygadany Szop Rocket i kultowy już Groot pod komendą żądnego wyzwań Star-Lorda nie boją się żadnego wyzwania. W tym tomie wspoacute;lnie ze spotkanym w odległym kosmosie Iron Manem przybywają na Ziemię, by obronić ją przed najazdem złych kosmitoacute;w. Dodatkowo drobne samodzielne przygody każdego ze Strażnikoacute;w Galaktyki pokazują, jak barwna i nieprzeciętna to gromadka.

Twoacute;rcami tej stworzonej z kosmicznym rozmachem opowieści są popularny scenarzysta komiksowy Brian Michael Bendis (Avengers, Tajna Inwazja, All New X-Men) oraz rysownicy Steve McNiven (New Avengers, Wolverine: Staruszek Logan) i Sara Pichelli (Ultimate Spider-Man, Runaways).

Książka "Marvel Now! Strażnicy Galaktyki. Kosmiczni Avengers"
Brian Michael Bendis