Mądre odchudzanie - Jadwiga Górnicka

Autor: Jadwiga Górnicka

Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski
Data wydania: 2014-07-30
Dr Jadwiga Górnicka powraca z serią książek o zdrowym trybie życia. Przedstawia proste, skuteczne metody zapobiegania chorobom, dzięki którym dożyjemy długich lat w zdrowiu i pełni sił. Tradycyjnie autorka sięga po naturalne środki: zioła i inne rośliny, produkty pszczele, oleje, glinkę itp. Opisuje skuteczne masaże - shiatsu i akupresurę. Przedstawia też własne zdanie - jako wybitnego lekarza naturalisty i chorób wewnętrznych - na temat nowych trendów w medycynie naturalnej. Kolejne tomy (6 tytułów) to ponad sto kolorowych stron konkretnych informacji do wykorzystania dla każdego z nas, napisanych prostym, zrozumiałym językiem.

Jak skutecznie schudnąć i zachować ładną sylwetkę? Jak uniknąć efektu jo-jo? Co to znaczy zdrowe odżywianie? W książce czytelnik znajdzie odpowiedzi na te i inne pytania, a także przepisy na skuteczne diety, program ćwiczeń odchudzająco-wzmacniających i porady na temat pielęgnacji ciała podczas odchudzania.

Książka "Mądre odchudzanie"
Jadwiga Górnicka