Lista marzeń - Lori Nelson Spielman

Autor: Lori Nelson Spielman

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2013-08-13
Miłość, która przekracza granice śmierci... Trzydziestoczteroletnia Brett Bohlinger dawno już zapomniała o liście marzeń, którą spisywała jako nastolatka. Jest przekonana, że niczego jej nie brakuje do szczęścia. Robi karierę w rodzinnej firmie, mieszka z ambitnym, przystojnym prawnikiem, a po śmierci matki ma odziedziczyć pakiet większościowy spółki wraz ze stanowiskiem dyrektora. Jednak testament jest dla Bretty dużym zaskoczeniem i wywraca jej uporządkowane życie do góry nogami. Okazuje się, że matka zaplanowała dla Bretty zupełnie inną przyszłość - zgodną z listą idealistycznych dziewczęcych postanowień, które córka zapisała przed laty... Czy aspiracje i marzenia z dzieciństwa i wczesnej młodości mogą pasować do dorosłej kobiety? O tym właśnie opowiada "Lista marzeń".

W tej książce jest wszystko, co kocham i czego szukam w kobiecej literaturze: jest mądra, zabawna i poruszająca.
Susan Elizabeth Phillips, autorka bestselleru "Panna młoda ucieka"

Niezwykły debiut... Ta książka chwyta za serce, a jeszcze bardziej wpływa na naszą duszę.
Sarah Addison Allen, "New York Times"

Lori Nelson Spielman pracowała jako logopeda i doradca zawodowy, obecnie jest nauczycielką, ale najbardziej pasjonuje ją pisanie i podróże. "Lista marzeń", debiut literacki Spielman, okazał się wielkim sukcesem. Prawa do publikacji książki zostały sprzedane do 18 krajów, a wytwórnia filmowa The Fox Film Corporation zamierza powieść zekranizować.

Książka "Lista marzeń"
Lori Nelson Spielman