LEKCJE UCZUĆ - CATHY KELLY

EAN: 9788375081855
Oprawa: broszurowa
Data wydania: 2009
Miłość, wierność, zdrada oraz trzy kobiety złapane w sidła namiętności. Są w różnym wieku, niosą ze sobą bagaż różnych doświadczeń, ale wciąż wiele się od siebie mogą nauczyć.Niektóre z tych lekcji przyniosą im ulgę, inne rozpacz i ból. Trzy kobiety. Trzy miłości. Trzy powody, by pozwolić najbliższej osobie odejść – to wszystko składa się na kolejną, doskonałą powieść irlandzkiej autorki bestsellerów. Izzie Silver opuściła przed laty małe irlandzkie miasteczko Tamarin, by zrobić karierę w Nowym Jorku. W dużym mieście wiedzie jej się doskonale – dopóki nie łamie jednej ze swych zasad i nie zakochuje się w żonatym mężczyźnie. Po drugiej stronie oceanu ciotka Izzie, Annaliese, na własnej skórze poznaje ból niewierności. Do tego wszystkiego Lily, mądrą i pełną wyrozumiałości głowę rodziny dotyka poważna choroba. Izzie wraca natychmiast do Irlandii i przesiadując przy łóżku chorej, odkrywa przeszłość, o której jej babcia nigdy nie wspominała ani słowem. Lekcje, jakich życie udziela każdej z tych kobiet niosą ze sobą radość i cierpienie. A najtrudniejsze, czego przyjdzie im się nauczyć to pozwolić najbliższej osobie odejść.

Książka "LEKCJE UCZUĆ"
CATHY KELLY