LEGO Harry Potter: Lata 5-7 Essentials (PSP) -

LEGO Harry Potter: Lata 5-7 Essentials (PSP)

4.00 Oceń książkę!

Autor: ...

Wydawnictwo: Travelers` Tales
ISBN: 5051892122658
EAN: 5051892122658
Format: 0
Oprawa: ...
Stron: ...
Data wydania: 2011
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
45.00
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
LEGO Harry Potter lata 5-7 daje graczom szansę doświadczenia magii i przygód Harrego Pottera w wyjątkowo zabawnym świecie klocków LEGO.
Harry Potter powraca w jednej z najlepiej sprzedających się serii gier komputerowych dla dzieci. LEGO Harry Potter lata 5-7 kontynuuje sagę o Chłopcu Który Przeżył w fascynującej i pełnej magii przygodzie dla czarodziejów oraz mugoli. Niezwykła kreatywność marki LEGO łączy się, po raz kolejny, z obszernym światem Harrego Pottera aby dostarczyć ekscytującej i satysfakcjonującej rozgrywki. Magia oraz olbrzymia dawka humoru stanowią cechy charakterystyczne serii.
LEGO Harry Potter lata 5-7 przenosi graczy do przygód przedstawionych w trzech ostatnich książkach oraz czterech ostatnich filmach serii - Harry Potter i Zakon Feniksa, Harry Potter i Książe Półkrwi oraz Harry Potter i Insygnia Śmierci. Gracze doświadczą ostatnich trzech lat Harrego w Hogwardzie oraz bitwy z Lordem Voldemortem w ostatecznej walce dobra ze złem. Gra zawiera takie elementy jak lekcje magii, rzucanie zaklęć, pojedynki oraz wiele innych, które zapewnią graczom w każdym wieku dużo zabawy.
Cechy gry:
  • Dwie wersje językowe do wyboru - polska i angielska na platformach PC, Xbox 360, PS3, PSP!
  • LEGO Harry Potter lata 5-7 pozwala graczom wziąć udział w pełnych heroizmu przygodach Harrego i podróżować wraz z nim przez różne światy, napotykając nowe twarze, nowe wyzwania, nowe zaklęcia oraz uczyć się nowych rzeczy o magii.
  • Poznaj nowe, nie odwiedzane dotąd lokacje, takie jak Grimmauld Place, Ministerstwo Magii, oraz Dolina Gordyka, a także kultowe miejsca, jak Ulica Pokątna oraz Hogwart.
  • Buduj, czaruj oraz przemierzaj zróżnicowany świat LEGO i odkryj w sobie czarodzieja!
  • Rozwijaj zaawansowane umiejętności pojedynków i walcz, aż do ostatecznego starcia z Czarnym Panem we własnej osobie.
  • Odkryj i odblokuj postacie, w tym, Fenrira Greybacka, Bellatrix Lestrange i Profesora Horacego Slughorna.
  • Graj z przyjaciółmi oraz rodziną wykorzystując system drop-in/drop-out w trybie kooperacji, zawierający dynamiczny podział ekranu.

Książka "LEGO Harry Potter: Lata 5-7 Essentials (PSP)"