Leczenie bólu w różnych schorzeniach - Waldemar Koszewski (red.)

Leczenie bólu w różnych schorzeniach

Autor: Waldemar Koszewski (red.)

Wydawnictwo: Termedia Wydawnictwa Medyczne
EAN: 9788389825995
Oprawa: oprawa broszurowa
Data wydania: 2009
Wśród różnych dostępnych na rynku wydawniczym publikacji medycznych nie brakuje tych poświęconych tematyce bólu. Tym razem oferujemy Państwu opracowanie ukierunkowane przede wszystkim na praktyczne aspekty leczenia bólu.
Grono autorów to specjaliści poszczególnych dziedzin o bogatym dorobku naukowym i rozległym, wieloletnim doświadczeniu praktycznym. Rozdziały poświęcone wiedzy podstawowej o zjawiskach bólowych przedstawione zostały tak, by zrozumieć różnice w podłożu patofizjologicznym różnych zespołów bólowych, a rozdziały poświęcone leczeniu (z konkretnymi wskazówkami terapeutycznymi), uzupełnione o algorytmy postępowania, pozwoliły wykorzystać tę publikację w codziennej praktyce lekarskiej.

Książka "Leczenie bólu w różnych schorzeniach"
Waldemar Koszewski (red.)