Kuracje oczyszczające - Szymański Andrzej

EAN: 9788361004127
Oprawa: Miękka
Data wydania: 2016
Nowe wydanie popularnego poradnika. Z tej książki Czytelnik dowie się, jak i dlaczego należy okresowo uwalniać organizm od toksyn i resztek przemiany materii. Pozna rolę, jaką w oczyszczaniu organizmu odgrywają warzywa i owoce, a przede wszystkim właściwa dieta. W dzisiejszych czasach okresowe oczyszczanie organizmu jest kluczem do zdrowia.
Autor poświęca szczególną uwagę ziołowym kuracjom oczyszczającym w chorobach zawiązanych z zaburzeniami przemiany materii, w alergii, a także w schorzeniach: reumatycznych, wątroby i nerek.

ANDRZEJ SZYMAŃSKI, dziennikarz, podróżnik, jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich naturalistów, jest autorem takich znanych książek jak: "Wielki przewodnik po medycynie naturalnej", "Kręgosłup i stawy", "Naturalna apteczka domowa", "Homeopatia dla całej rodziny", "Serce i układ krążenia", "Zioła a nowotwory", "Woda - twój lek", oraz popularnej serii Lekarz Domowy Naturalny.

Książka "Kuracje oczyszczające"
Szymański Andrzej