Kroniki Obernewtyn. Tom 1. Obernewtyn - Isobelle Carmody

Kroniki Obernewtyn. Tom 1. Obernewtyn

4.00 Oceń książkę!

Autor: Isobelle Carmody

Wydawnictwo: Editio;Helion
ISBN: 9788324689699
EAN:
Format: 140 x 208
Oprawa: miękka
Stron: 216
Data wydania: 2014-11-28
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
24.99
książka
25.97zł
książka
32.90zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h

Wielka Biel nadeszła cicho, szerząc szaleństwo i śmierć. Spływający z nieba napromieniowany deszcz otulił ziemię płaszczem zagłady. Szczęśliwcom, ktoacute;rzy zamieszkiwali odległe ziemie i farmy, udało się uniknąć chemicznej destrukcji. Bronili swoich nieskażonych domostw i rodzin, dokonując bezlitosnej rzezi setek uciekinieroacute;w, masowo opuszczających zatrute miasta. Teraz, kilkadziesiąt lat poacute;źniej, wciąż walczą o powroacute;t do normalności.

Dla kogoś, kto mdash; jak Elspeth Gordie mdash; skrywa pewną tajemnicę, życie jest szczegoacute;lnie trudne. Sekret, ktoacute;ry daje jej przewagę, jest błogosławieństwem i przekleństwem jednocześnie. Jako Odmieniec, osoba obdarzona nadnaturalnymi zdolnościami, Elspeth musi uważać, by jej mocy nie poznali członkowie Rady. Gdy trafia do położonego w goacute;rach Obernewtyn, groźba zdemaskowania staje się niemal namacalna. Wtedy okazuje się, że nie jest jedynahellip;

Isobelle Carmody rozpoczęła pracę nad pierwszym tomem cieszących się ogromną popularnością Kronik Obernewtyn jeszcze w szkole średniej i kontynuowała pisanie na studiach oraz w czasie praktyk dziennikarskich. Dzięki Kronikom i licznym opowiadaniom dołączyła do grona najbardziej poczytnych pisarzy fantasy w Australii. Carmody jest autorką kilku nagradzanych powieści i wielu opowiadań dla dzieci i dorosłych. Swoacute;j czas dzieli między dom przy Great Ocean Road w Australii oraz podroacute;że z mężem i coacute;rką.

Książka "Kroniki Obernewtyn. Tom 1. Obernewtyn"
Isobelle Carmody