Koordynacja wielosektorowych projektów w przestrzeni ponadnarodowej - Renata Mieńkowska-Norkiene

Koordynacja wielosektorowych projektów w przestrzeni ponadnarodowej

Autor: Renata Mieńkowska-Norkiene

Wydawnictwo: ASPRA-JR
Data wydania: 2015-04-03

Niniejsza publikacja stanowi podjęcie wyzwania, jakim od pewnego czasu stało się przeanalizowanie przyczyn, przebiegu, form, efektywności oraz możliwych scenariuszy rozwoju międzynarodowej wspoacute;łpracy instytucji państwa (lub państw), organizacji społeczeństwa obywatelskiego i prywatnych przedsiębiorcoacute;w w obszarze szeroko rozumianego "naprawiania świata". Sformułowanie to, brzmiące co prawda mało naukowo, w istocie odnosi się do koncepcji stosunkowo nowego paradygmatu w naukach społecznych (w szczegoacute;lności w polityce społecznej), mianowicie wielosektorowego podejścia do realizacji projektoacute;w w polityce społecznej.

Publikacja powstała we wspoacute;łpracy z Instytutem Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Książka "Koordynacja wielosektorowych projektów w przestrzeni ponadnarodowej"
Renata Mieńkowska-Norkiene