Komputerowy warsztat projektanta - Simmons Jason

EAN: 9788361380245
Oprawa: Miękka
Data wydania: 2008
Komputerowy warsztat projektanta to podręcznik dla projektantów na wszystkich poziomach zaawansowania. Wprowadza czytelnika w podstawy projektowania i druku publikacji, oferując propozycje rozwiązań najczęstszych problemów technicznych, praktyczne scenariusze oraz bogactwo porad i wskazówek. Za pomocą instrukcji i inspirujących przykładów czytelnik uczy się krok po kroku, jak radzić sobie z czcionką, typografią, kolorami, obrazowaniem, układem tekstu i drukiem. Jason Simmons to utytułowany grafik i projektant z ponadpiętnastoletnim doświadczeniem w zawodzie. Był m.in. naczelnym grafikiem magazynu „MacUser”. Wykładał również na brytyjskim Uniwersytecie Sztuk Pięknych (University College for the Creative Arts), uczestniczył w dorocznej konferencji brytyjskiego Stowarzyszenia Ilustratorów (Association of Illustrators). Był również członkiem jury konkursu na najlepszego ilustratora organizowanego przez to stowarzyszenie (the Association of Illustrators’ Awards).

Książka "Komputerowy warsztat projektanta"
Simmons Jason