Kompletna samopomoc dla twoich nerwów - Claire Weekes

Kompletna samopomoc dla twoich nerwów

Autor: Claire Weekes

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Kreator
Data wydania: 2014-12-08
Stres jest nieodzownym elementem naszego życia. Przyczynia się do powstawania wielu chorób, które mogą doprowadzić do rozwinięcia się nerwicy.

Dr Claire Weekes to znana na całym świecie specjalistka zajmująca się dolegliwościami o podłożu nerwowym. Dzięki swojej autorskiej metodzie pozwalającej odzyskać kontrolę nad stanem umysłu, zdobyła wielkie uznanie i została nominowana do Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny. Jej metoda jest obecnie zalecana przez lekarzy i stosowana w ośrodkach zdrowia na całym świecie.

Poradnik oferuje najbardziej wszechstronne źródło informacji na temat różnych rodzajów chorób o podłożu nerwowym. Autorka podaje przyczyny, etapy rozwoju i sposoby leczenia dolegliwości oddziałujących na nasze nerwy.

Czas ukoić swoje nerwy.

Książka "Kompletna samopomoc dla twoich nerwów"
Claire Weekes