Kocham Polskę Polska gola - Szarkowie Joanna i Jarosław

EAN: 9788375692891
Oprawa: Twarda
Data wydania: 2012
Kolejna pozycja ze znakomicie przyjętej serii ?Kocham Polskę?, przygotowana specjalnie przed Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej 2012. Przeznaczona nie tylko dla zagorzałych fanów piłki nożnej, ale również dla tych rodziców, którzy pragną zaszczepić w swoich dzieciach zamiłowanie do sportu, a przez to do ojczystego kraju. Pełna ciekawostek i pięknych ilustracji. Historia powstania pierwszego polskiego klubu piłkarskiego, futbol w czasie wojny i w niepodległej Polsce, sukcesy polskich piłkarzy: ?Orły Górskiego?, udział w mistrzostwach świata i olimpiadzie, Polacy na Wembley, drużyna Jacka Gmocha, mundiale z Piechniczkiem, najlepsi kibice oraz inne niesamowite postacie oraz wydarzenia związane z polską piłką. To tylko niektóre tematy poruszonew naszej niecodziennej publikacji.

Książka "Kocham Polskę Polska gola"
Szarkowie Joanna i Jarosław