Klub Włóczykijów - Edmund Niziurski

Wydawnictwo: Greg
Oprawa: Zintegrowa
Data wydania: 2014-05-05
Gdzie kupić tani podręcznik?
podręcznik
podręcznik
Podręcznik w Twoim domu w ciągu 48h
Wakacje powinno się spędzać na zabawie i wypoczynku, a nie na śmiertelnie nudnej nauce geografii... Nic dziwnego, że wakacyjna przygoda w towarzystwie najlepszego przyjaciela, jego genialnego brata, swojej korepetytorki (tak, naprawdę!) i zdecydowanie oryginalnego stryja tak kusi Kornela, że gotów jest uciec ciotce! Cóż, nie każdy miał dziadka posiadającego pewien kufer z zaszyfrowanymi papierami, nie każdy też ma przyjaciela będącego tajnym współpracownikiem wydziału kryminalnego. Do tego po piętach depczą dwaj najsławniejsi warszawscy przestępcy, a stawką jest pewna wielka tajemnica - zdecydowanie takie wakacje to jest coś! Przedstawiamy kolorowe wydanie jednej z najbardziej znanych powieści Edmunda Niziurskiego - znanego i kochanego od pokoleń pisarza młodzieżowego!

Podręcznik "Klub Włóczykijów"
Edmund Niziurski