Klub wielbłądów - David Baldacci

Autor: David Baldacci

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2013-06-15

Klub Wielbłądów to kolejne spotkanie z wyznawcami teorii spiskowych, ekscentrycznymi członkami tytułowego klubu. Tej zakonspirowanej czteroosobowej grupie,  tropiącej nieprawidłowości na najwyższym szczeblu amerykańskiej administracji, przewodzi Oliver Stone, dozorca cmentarny o interesującej przeszłości.

Przypadek sprawia, że członkowie Klubu Wielbłądów są świadkami zabójstwa. Okazuje się, że za zbrodnią stoi Narodowe Centrum Wywiadu. Mordercy chcą pozbyć się niewygodnych świadków, a członkowie klubu - rozwiązać zagadkę. Wychodzi na jaw, że spisek w łonie tajnych służb może zagrozić bezpieczeństwu Stanów Zjednoczonych i doprowadzić do ogólnoświatowego konfliktu.

Czy Stone i jego przyjaciele zdążą zapobiec odpaleniu rakiet z głowicami nuklearnymi?

Książka "Klub wielbłądów"
David Baldacci