Klub Młodych Pisarzy. Antologia 2014 - Praca zbiorowa

Wydawnictwo: Literary Art Institute
Format: ...
Data wydania: 2014-12-02
Klub Młodych Pisarzy. Antologia 2014 jest drugim zbiorem twórczości Klubowiczów, pisarzy w wieku 14-20 lat. Zawiera w sobie osiem utworów poruszających rozmaite tematy: kwestię przemijania, istotę wojny, inteligencji, zbrodni, sekrety miłości, kosmosu oraz potęgę wyobraźni.
W antologii zebrane zostały najlepsze prace Klaudii Kopiasz, Karoliny Wicherek, Dominiki Olbrych, Jana Brzeżyckiego, Macieja Cymbrykiewicza, Adama Stokopa, Weroniki Krzykowskiej i Igi Wiśniewskiej. Niektóre z nich wywołują uśmiech, inne wpędzają w zadumę, stawiając pytania wymagające refleksji.
Jako całość, zbiór prezentuje spektrum twórczości, talentów i stylów, pokazując, jak dużo nastoletni pisarz może mieć do przekazania czytelnikowi.

Książka "Klub Młodych Pisarzy. Antologia 2014"
Praca zbiorowa