Klub Młodych Pisarzy. Antologia 2013 - Praca zbiorowa

Autor: Praca zbiorowa

Wydawnictwo: Literary Art Institute
Data wydania: 2013-12-02
Antologię Klubu Młodych pisarzy tworzy siedem opowiadań autorek w wieku 15-19 lat.

Są to z pozoru całkowicie odmienne prace, ale złożone w całość tworzą niezwykły kalejdoskop skłaniający do refleksji.
Opowiadania poruszają kwestię odkrywania siebie. Zapytują, jaki jest sens istnienia i na swój sposób tworzą próbę odpowiedzi, co jest w życiu najważniejsze. Utwory pokazują również szeroki wachlarz uczuć, który niczym tęcza otwiera się przed czytelnikiem i porywa rwącym nurtem w kolejne barwy i emocje. Ale przede wszystkim opowiadania stanowią dowód na to, że młode autorki obdarzone są nie tylko pasją pisania, ale również dużą wrażliwością w postrzeganiu świata i talentem, z jakim przelewają swoje myśli na papier.

Czy nastoletni człowiek może mieć coś wartościowego do powiedzenia? Odpowiedź na takie i inne wątpliwości znajduje się w tym zbiorze.

Książka "Klub Młodych Pisarzy. Antologia 2013"
Praca zbiorowa