Klub książki kobiecej. Tom 12.  Dziewice do boju! Część 1 - Monika Szwaja

Autor: Monika Szwaja

Wydawnictwo: Edipresse Polska
Data wydania: 2015-01-08
Podczas balu absolwentów cztery przyjaciółki z liceum dochodzą do wniosku, że w ich życiu czegoś brakuje. Postanawiają to zmienić i dokonać czegoś pożytecznego. Zakładają więc klub na wzór towarzystwa wzajemnej adoracji. Niewąsko zawiany kolega podrzuca nazwę.

"Klub mało używanych dziewic" to - wbrew prowokującej nazwie - coś niemal tak i niewinnego jak drużyna harcerska.Matki założycielki to interesujące kobiety, których celem nie jest złapanie wreszcie chłopa (nie da się ukryć, lata lecą), lecz, w pewnym sensie, oprawianie rzeczywistości. Dziewice, do boju to kontynuacja losów bohaterek powieści "Klub mało używanych dziewic". Alina otrzymuje propozycję nowej pracy, Agnieszka ma w swojej coraz większe problemy, Marcelina pogrąża się w depresji, a Michalina planuje ślub...

Książka "Klub książki kobiecej. Tom 12. Dziewice do boju! Część 1"
Monika Szwaja