Klub książki kobiecej. Tom 10. Artystka wędrowna. Część 2 - Monika Szwaja

Autor: Monika Szwaja

Wydawnictwo: Edipresse Polska
Data wydania: 2014-12-04
Czy można zaprzyjaźnić się na polecenie? No właśnie!

Polecenie takie, nieomal rozkaz, otrzymuje nasza stara znajoma, Wika, której w "Zapiskach stanu poważnego" udało się urodzić synka, a w "Romansie na receptę" - szczęśliwie wyjść za mąż.W jej życie wkracza energicznie Adela, śpiewaczka operowa,sopran wędrowny (z raku stałego etatu). Piękna,utalentowana, pełna życia i temperamentu... Na dodatek w konflikcie z własnym mężem, który coraz gorzej znosi jej ciągłe nieobecności i brak trzydaniowych obiadków domowych. A tymczasem Wika dla swojego męża ma coraz mniej czasu, wróciła bowiem do swojej pierwszej miłości - pracy dziennikarki telewizyjnej. No i jak w tych warunkach zapewnić Czytelnikom happy end? Nie jest łatwo, nie jest łatwo...

Monika Szwaja - jedna z najpoczytniejszych polskich autorek. W kolekcji Klub Książki kobiecej ukażą się jej bestsellerowe powieści: "Jestem nudziarą", "Stateczna i postrzelona", "Romans na receptę", "Powtórka z morderstwa", "Zapiski stanu poważnego", "Dom na klifie" oraz "Artystka wędrowna".

Książka "Klub książki kobiecej. Tom 10. Artystka wędrowna. Część 2"
Monika Szwaja