Klub Kociaków Słodziaków. Wielkie łowy Imbirka - Edyta Zarębska

Wydawnictwo: Papilon
Format: 125x195
Data wydania: 2013-10-02
Witajcie w Klubie Kociaków Słodziaków! Ania, Małgosia, Lila, Róża, Ela i Maja to najszczęśliwsze dziewczynki pod słońcem - każda ma śliczne kociątko. Założyły klub, aby spotykać się i opowiadać o przygodach ukochanych zwierzątek. Mini-powieści dla dzieci w wieku 6-9 lat. Zabawne, pouczające, z urzekającymi czarno-białymi ilustracjami.Ania, Małgosia, Lila, Róża, Ela i Maja to najszczęśliwsze dziewczynki pod słońcem - każda ma śliczne kociątko. Założyły klub, aby spotykać się i opowiadać o przygodach ukochanych zwierzątek.

Imbirek, kotek Ani, nie jest już maluchem. Zaczyna dorastać i budzi się w nim instynkt prawdziwego łowcy. A to oznacza kłopoty dla wszystkich okolicznych wróbli oraz dla samego Imbirka.
Czy dziewczynki z klubu zdołają okiełznać temperament kota?

Książka "Klub Kociaków Słodziaków. Wielkie łowy Imbirka"
Edyta Zarębska