Klub 3-latka - Elżbieta Lekan

Autor: Elżbieta Lekan

Wydawnictwo: ZamKor
Data wydania: 2010-10-01
"Klub 3-latka" to kolejna część rekomendowanych przez psychologów zabaw z naklejkami, które wspierają rozwój dziecka już od najmłodszych lat. Starannie i ciekawie dobrane ćwiczenia i ilustracje dostosowane są do poziomu percepcji trzylatka. Oprócz zadań rozwijających mowę oraz doskonalących spostrzeganie, myślenie, współpracę oka i ręki znajdziemy tu stymulujące pamięć i słuch zabawy paluszkowe. Dodatkowo każde zadanie opatrzone jest komentarzem, w którym autorka wyjaśnia cel ćwiczenia, doskonaloną umiejętność oraz doradza, czego i w jaki sposób należy uczyć swoją pociechę, by skutecznie wspierać jej rozwój. Uwaga! W środku kolorowe naklejki!

Materiał edukacyjny przetestowany w ramach programu "Twórczy Nauczyciel - Twórcza Edukacja" i zalecany przez "Klub Twórczego Nauczyciela".

Książka "Klub 3-latka"
Elżbieta Lekan