Klub 2-latka - Lekan Elżbieta

EAN: 9788360793268
Oprawa: Miękka
Data wydania: 2009
?Klub 2-latka? otwiera serię rekomendowanych przez psychologów zabaw z naklejkami, które wspierają rozwój dziecka już od najmłodszych lat. Starannie i ciekawie dobrane ćwiczenia i ilustracje dostosowane są do poziomu percepcji dwulatka. Oprócz zadań rozwijających mowę oraz doskonalących spostrzeganie, myślenie, współpracę oka i ręki znajdziemy tu stymulujące pamięć i słuch zabawy paluszkowe. Dodatkowo każde zadanie opatrzone jest komentarzem, w którym autorka wyjaśnia cel ćwiczenia, doskonaloną umiejętność oraz doradza, czego i w jaki sposób należy uczyć swoją pociechę, by skutecznie wspierać jej rozwój.
Uwaga! W środku kolorowe naklejki!

Materiał edukacyjny przetestowany w ramach programu ?Twórczy Nauczyciel - Twórcza Edukacja? i zalecany przez ?Klub Twórczego Nauczyciela?.

Książka "Klub 2-latka"
Lekan Elżbieta