Klątwa znachorki - Sabine Ebert

Autor: Sabine Ebert

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2015-10-21

Z Freibergu aż do Ziemi Świętej - ciąg dalszy opowieści o znachorce Marcie.

Freiberg 1189. Minęło niemal pięć lat od śmierci Chrystiana. Marta wciąż przeżywa utratę ukochanego, a Łukasz - przyjaciela. Nieuchronnie zbliża się także dzień, w ktoacute;rymnbsp; okrutny Albrecht, najstarszy syn margrabiego Ottona przejmie władzę w Marchii Miśnieńskiej. Pomimo zagrożenia, Marta i Łukasz nie chcą uciekać, pragną bowiem kontynuować dzieło Chrystiana oraz zadbać o dorastające dzieci. Klara powinna wyjść za mąż, choć potajemnie miłuje młodszego syna margrabiego, a Tomasz marzy o tym, by przyłączyć się do wyprawy krzyżowej cesarza Barbarossy, nie mając pojęcia, co go tam czeka...

"Sabine Ebert stworzyła w swoich powieściach fascynujący świat, ktoacute;ry wciągnie cię bez reszty, a losy Marty i pozostałych bohateroacute;w śledzić będziecie z zapartym tchem". - Schreib-Lust.de

Książka "Klątwa znachorki"
Sabine Ebert