Katalog ozdobnych roślin ogrodowych -

Autor: ...

Wydawnictwo: Multico
Data wydania: 2013-01-10
Co roku rynek ogrodniczy kusi mnóstwem rozmaitych roślin ozdobnych, stale przybywa na nim nowych gatunków i odmian. "Katalog ozdobnych roślin ogrodowych" to niezawodny przewodnik dla wszystkich obecnych i przyszłych posiadaczy ogrodów, dający przejrzyste wskazówki, jak nie zagubić się w gąszczu oferowanych przez sklepy roślin i wybrać te najbardziej wartościowe, które nie wymarzną podczas zimy i będą się efektownie prezentowały przez wiele lat.

Książkę przygotowali projektanci ogrodów, członkowie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów, z długoletnim doświadczeniem zawodowym. W "Katalogu ozdobnych roślin ogrodowych" każdy miłośnik ogrodu znajdzie takie rośliny, które go zachwycą i które chciałby mieć we własnym otoczeniu. Dzięki tej książce sam świadomie dokona wyboru roślin i stworzy swój niepowtarzalny raj na ziemi.

Książka "Katalog ozdobnych roślin ogrodowych"