Karty Anielska odpowiedź - Doreen Virtue; Radleigh Valent

Karty Anielska odpowiedź

4.00 Oceń książkę!

Autor: Doreen Virtue; Radleigh Valent

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
ISBN: 9788373777323
EAN:
Format: 89 x 127
Oprawa: twarda
Stron: 112
Data wydania: 2015-10-22
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
54.99
Książka w Twoim domu w ciągu 48h

Życie wspoacute;łczesnego człowieka nie jest łatwe. Na każdym kroku musimy podejmować decyzje mogące rzutować na całą naszą przyszłość. Trudno się więc dziwić, że dopadają nas wątpliwości, a większości dokonywanych wyboroacute;w towarzyszy strach i niepewność. Dotyczy to zaroacute;wno kluczowych kwestii dla naszej przyszłości, jak i tych pozornie błahych. Na szczęście, pojawiło się narzędzie wroacute;żebne, ktoacute;re znacząco uprości każdy proces decyzyjny.

Autorzy bestsellerowego Anielskiego Tarota ponownie połączyli swoje siły, by stworzyć talię, jakiej jeszcze nie było. Pozwala ona zasięgnąć porady aniołoacute;w dosłownie w każdej, mogącej budzić wątpliwości, sytuacji. Informacje zawarte na kartach i rozszerzone w dołączonym do nich podręczniku, są na tyle precyzyjne, że nie pozostawiają złudzeń odnośnie najlepszej dla Ciebie drogi dalszego postępowania.

Możesz zadawać pytania, na ktoacute;re odpowiedź brzmi tak lub nie, bądź orientować się, kiedy może mieć miejsce ważne zdarzenie. Z łatwością dowiesz się, za jaki czas powinieneś pomyśleć o zmianie pracy, jaka jest przyszłość związku, w ktoacute;rym się aktualnie znajdujesz oraz jak będzie wyglądał stan Twojego zdrowia w najbliższym czasie.
Dzięki tej uniwersalnej talii z łatwością otrzymasz konkretne i przepełnione miłością przesłania od aniołoacute;w stroacute;żoacute;w. Uczynią one Twoje życie łatwiejszym i sprawią, że będziesz w stu procentach pewien, że każda podejmowana przez Ciebie decyzja jest właściwa.

Anielska odpowiedź na każde pytanie!

Zawartość: 44 karty + podręcznik

Książka "Karty Anielska odpowiedź"
Doreen Virtue; Radleigh Valent