Kapitan Nauka Find and match Angielski Zagadki obrazkowe 5-7 lat - Kondrat Dorota

Kapitan Nauka Find and match Angielski Zagadki obrazkowe 5-7 lat

Autor: Kondrat Dorota

Wydawnictwo: Edgard
EAN: 9788366404779
Oprawa: Pudełko kartonowe
Stron: ...
Data wydania: 2020
Angielski dla dzieci w zagadkach!
Zagadki obrazkowe Angielski. Find and match (5-7 lat) zostały przygotowane z myślą o starszych przedszkolakach i uczniach rozpoczynających naukę w szkole. Ich celem jest rozwijanie podstawowego słownictwa w języku angielskim. Łamigłówki poszerzają ogólną wiedzę o świecie, kształtują umiejętność myślenia logicznego, koncentracji na zadaniu oraz spostrzegawczość.
Zagadki rozwijające angielskie słownictwo i myślenie logiczne
Książeczka zawiera niemal 100 wciągających zabaw polegajacych na łączeniu rysunków z podpisami, wyszukiwaniu niepasujących elementów, wskazywaniu przeciwieństw oraz liczeniu. Na każdej stronie znajdują się dwa zadania, a na odwrocie - odpowiedzi do nich oraz tłumaczenia poleceń.
Oglądanie zagadek i czytanie poleceń po angielskim oswaja dziecko z tym językiem, jego gramatyką, melodią oraz wymową. Szeroka i atrakcyjna tematyka związana z codziennymi czynnościami, emocjami, życiem zwierząt, roślin i ludzi angażuje uwagę dziecka i ułatwia koncentrację na zadaniu. Wesołe ilustracje Moniki Domaradzkiej stanowią integralną część zagadek i gwarantują aktywną naukę przez zabawę. Możliwość sprawdzenia poprawności odpowiedzi na odwrocie strony pozwala na samodzielną kontrolę błędu.
Zestaw zagadek to inspirujący sposób na rodzinne spędzenie wolnego czasu, a także zajmującą rozrywka podczas podróży lub pikniku w plenerze.
Rozwój
nauka angielskiego, myślenie logiczne, koncentracja, spostrzegawczość
Autorzy
Dorota Kondrat - metodyk nauczania i lektorka języka angielskiego z ponad 15-letnim doświadczeniem. Trenerka w oświacie, autorka scenariuszy lekcji, artykułów poświęconych uczeniu się, nauczaniu oraz wielu projektów edukacyjnych.
Monika Domaradzka - ilustratorka oraz projektantka graficzna.
W serii również
Zagadki obrazkowe Figle-migle! 2-4 lata Zagadki obrazkowe Hip, hip, hurra 2-3 lata Zagadki obrazkowe Re, re, kum, kum 2-3 lata Zagadki obrazkowe Zgadywanki 3-5 lat Zagadki obrazkowe Zgaduj-zgadula 3-5 lat Zagadki obrazkowe Łamigłówki 3-5 lat Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne 3-5 lat Zagadki obrazkowe Angielski 3-5 lat Zagadki obrazkowe Angielski 4-6 lat Zagadki obrazkowe Angielski 5-7 lat Zagadki obrazkowe Angielski 6-9 lat Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne 6-9 lat Zagadki obrazkowe Koncentracja 6-9 lat Zagadki obrazkowe Czytanie, pamięć, koncentracja 6-9 lat Zagadki obrazkowe Matematyka 6-9 lat Zagadki obrazkowe Ortografia 6-9 lat Zagadki obrazkowe Koncentracja 6-9 lat

Książka "Kapitan Nauka Find and match Angielski Zagadki obrazkowe 5-7 lat"
Kondrat Dorota