Język XML. Kurs video. Poziom pierwszy. Tworzenie struktury dokumentów XML - Marcin Albiniak

Język XML. Kurs video. Poziom pierwszy. Tworzenie struktury dokumentów XML

4.00 Oceń książkę!

Autor: Marcin Albiniak

Wydawnictwo: 17
ISBN: 9788328319226
EAN: 9788328319226
Format: ...
Oprawa: ...
Stron: ...
Data wydania: 2015-08-25
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
49.00
Książka w Twoim domu w ciągu 48h

Język XML to prawdziwa kopalnia możliwości — gdy uda Ci się go opanować, szybko odkryjesz, że pozwala na wykonanie zadań, które wcześniej były albo bardzo trudne i kosztowne, albo po prostu niemożliwe do zrealizowania. To dziś jeden z bardziej znaczących języków związanych z programowaniem aplikacji WWW oraz aplikacji mobilnych, a jego popularność w wielu usługach i programach nieustannie rośnie.
Dzięki szkoleniu Język XML. Kurs video. Poziom pierwszy. Tworzenie struktury dokumentów XML szybko i skutecznie nauczysz się projektować oraz programować aplikacje webowe i mobilne, jak również aplikacje B2B czy web services. Zdobyta wiedza pozwoli Ci na samodzielne tworzenie źródeł danych w formacie XML, deklarowanie struktury danych, a także zarządzanie nimi.

Co Cię czeka podczas szkolenia?

Ten kurs da Ci niezbędne podstawy, które szybko wykorzystasz podczas praktycznych zadań. Przede wszystkim zrozumiesz strukturę plików XML i poznasz zasady projektowania źródeł danych opisanych dokumentami XML. Nauczysz się opisywać dokument XML przez struktury XML Schema i dowiesz się, jak tworzyć deklaracje DTD dla dokumentów XML. Jednak co najważniejsze, wiedza zdobyta w ramach tego szkolenia pozwoli Ci rozpocząć samodzielną pracę z nowym narzędziem! Zatem do dzieła!

Książka "Język XML. Kurs video. Poziom pierwszy. Tworzenie struktury dokumentów XML"
Marcin Albiniak