Język rosyjski. Rozmawiaj na każdy temat 2 - Marina Choreva-Kucharska

Autor: Marina Choreva-Kucharska

Wydawnictwo: Wagros
Data wydania: 2013-05-20
"Rozmawiaj na każdy temat" to dwuczęściowy podręcznik do nauki mówienia po rosyjsku. Każde umieszczone w niej rosyjskie zdanie jest tłumaczone na język polski.
Uczy mówienia o życiu prywatnym i zawodowym.
Część 2 zawiera najczęściej wypowiadane zdania o wykształceniu, pracy, zdrowiu, podróżowaniu, technice, o świecie przyrody, pieniądzach i o nauce języków obcych. Na bazie podanych zdań, stanowiących kwintesencję komunikacji, można budować własne wypowiedzi. Zestawienie zdań w bloki sytuacyjne i w logiczny kontekst pozwala uczyć się w efektywny sposób.
Nagrania do książki w formacie mp3 do pobrania bezpłatnie z Internetu (adres dostępu w książce).
To repetytorium tematyczno-leksykalne w pytaniach i odpowiedziach, zawiera materiał sprawdzający się nie tylko na egzaminie, ale przede wszystkim w rosyjskiej konwersacji.

Książka "Język rosyjski. Rozmawiaj na każdy temat 2"
Marina Choreva-Kucharska