Język niemiecki. Und so weiter. Klasa 5. Podręcznik (+2CD) - szkoła podstawowa - Marta Kozubska; Ewa Krawczyk; Lucyna Zastąpiło

Język niemiecki. Und so weiter. Klasa 5. Podręcznik (+2CD) - szkoła podstawowa

4.00 Oceń podręcznik!

Autor: Marta Kozubska; Ewa Krawczyk; Lucyna Zastąpiło

Wydawnictwo: PWN;Szkolne PWN
Format: 195x260
Data wydania: ...
Gdzie kupić tani podręcznik?
podręcznik
podręcznik
Podręcznik w Twoim domu w ciągu 48h

Otwarta formuła podręcznika und so weiter dla klasy V pozwala prowadzić zajęcia w sposoacute;b elastyczny - nauczyciel realizuje wybrane moduły, kształtując lekcję według własnego scenariusza w rozkładzie zajęć 1h, 2h lub 3 h w tygodniu.

Liczne gry i zabawy językowe, np. Kim-Spiel, Kofferpacken, Wuuml;rfelspiel, Uhrzeit, Wetterbericht, i Lottospiel pozwalają przeprowadzić oryginalną "lekcję pełną niespodzianek", ktoacute;ra motywuje ucznioacute;w do nauki niemieckiego przez zabawę. W klasie piątej zaproponowano także nowe mini-projekty "Fuuml;r flinke Hauml;nde".

Numer dopuszczenia MEN: 336/2/2012

Podręcznik "Język niemiecki. Und so weiter. Klasa 5. Podręcznik (+2CD) - szkoła podstawowa"
Marta Kozubska; Ewa Krawczyk; Lucyna Zastąpiło