Język hiszpański. Club Prisma. Poziom B1. Klasa 1-3. Zeszyt ćwiczeń (+CD) - gimnazjum - Paula Cerdeira; Romero Ana

Autor: Paula Cerdeira; Romero Ana

Wydawnictwo: Nowela
Data wydania: 2013-05-01
Zeszyt ćwiczeń stanowi świetne uzupełnienie dla tych, którzy korzystają z podręcznika Club Prisma B1. Świetnie opracowany pod względem metodycznym, zawiera ciekawe i urozmaicone zadania o zróżnicowanym stopniu trudności. Zeszytu można używać zarówno na zajęciach w szkole, jak i do samodzielnej nauki.

Zeszyt ćwiczeń zawiera zadania podzielone na 10 działów dydaktycznych. Zagadnienia w nim poruszane odpowiadają tematyce materiałowi przedstawionemu w podręczniku. Dzięki specjalnej konstrukcji ćwiczenia zachęcają uczniów do myślenia i samodzielnego wyciągania wniosków.

Książka "Język hiszpański. Club Prisma. Poziom B1. Klasa 1-3. Zeszyt ćwiczeń (+CD) - gimnazjum"
Paula Cerdeira; Romero Ana