Język angielski. Sprawdzian szóstoklasisty. Repetytorium z testami. Klasa 6. Materiały pomocnicze (+CD) - szkoła podstawowa - Marta Rosińska; Arkadiusz Mędela

Język angielski. Sprawdzian szóstoklasisty. Repetytorium z testami. Klasa 6. Materiały pomocnicze (+CD) - szkoła podstawowa

4.00 Oceń audiobook!

Autor: Marta Rosińska; Arkadiusz Mędela

Wydawnictwo: Macmillan
ISBN: 9788376211770
EAN:
Format: 210 x 295
Oprawa: miękka
Stron: 92
Data wydania: 2014-03-10
Gdzie kupić tani audiobook?
audiobook
27.49
audiobook
32.47zł
Audiobook w Twoim domu w ciągu 48h

Jaka jest najlepsza metoda nauki języka obcego? Ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia. Przygotowując się do egzaminu, sprawdzianu czy pragnąc poszerzyć wiedzę najlepiej wybrać repetytoria, ktoacute;re nie tylko utrwalą językowe umiejętności ucznia, ale także oswoją go z językiem.

"Sprawdzian szoacute;stoklasisty" to doskonałe repetytorium z materiałami do nauki języka angielskiego. Przeznaczone jest dla ucznioacute;w klasy piątej i szoacute;stej szkoły podstawowej, ktoacute;rzy przygotowują się do egzaminu kończącego ten etap edukacji. Jest świetnym uzupełnieniem materiału przerabianego na lekcjach i pomaga uczniom uporządkować wiedzę o języku obcym.

Repetytorium ma przyjazną dla ucznia formę ndash; jest czytelne i bardzo przejrzyste. Treści zostały zaprezentowane w taki sposoacute;b, aby uczeń moacute;gł jak najefektywniej powtoacute;rzyć i przećwiczyć słownictwo oraz sprawności językowe, ktoacute;re są niezbędne na sprawdzianie szoacute;stoklasisty. Ćwiczenia przedstawione są w atrakcyjnej graficznie formie, ktoacute;re angażują ucznioacute;w i zachęcają ich do dalszej nauki.

Dużym plusem repetytorium jest stopniowe i logiczne wyjaśnianie kolejnych zagadnień z zakresu gramatyki w taki sposoacute;b, aby uczniowie świadomie potrafili je zastosować w dalszych zadaniach. Ćwiczenia sprawdzające doskonale utrwalają wiedzę i porządkują wiadomości. Dodatkowo repetytorium zawiera słowniczek pojęć tematycznych oraz przykładowe zestawy zadań.

Każdy rozdział podzielony jest na cztery zadania egzaminacyjne, ktoacute;re odpowiadają umiejętnościom wymaganym na sprawdzianie szoacute;stoklasisty. Zadania są tak skonstruowane, aby uczniowie mogli je wykonywać bez problemu w szkole albo samodzielnie w domu.

Do repetytorium dołączona jest także płyta CD z nagranymi wszystkimi słoacute;wkami ze Słowniczka, dzięki czemu uczniowie mogą samodzielnie uczyć się wymowy.

Audiobook "Język angielski. Sprawdzian szóstoklasisty. Repetytorium z testami. Klasa 6. Materiały pomocnicze (+CD) - szkoła podstawowa"
Marta Rosińska; Arkadiusz Mędela