Jeśli chcesz, możesz mnie uzdrowić. Księga uzdrowienia - Krzysztof Kamil Stolz

Jeśli chcesz, możesz mnie uzdrowić. Księga uzdrowienia

Autor: Krzysztof Kamil Stolz

Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
ISBN: 9788320555110
Data wydania: 2012-12-01
"Z ogromną radością i wdzięcznością przyjąłem przepełnioną poetycką prostotą duchową poezję Krzysztofa Kamila Stolza, którą jest nie tylko głośnym i wymownym, ale i nasyconym wiarą i nadzieją, pełnym miłości, wołaniem: "Jeśli chcesz, możesz mnie uzdrowić..."
Jestem przekonany, że także osoby doświadczające czasem pustki duchowej, zaniepokojone objawami "choroby duszy", a szczególnie osoby nieuzależnione, ale poszukujące skutecznej pomocy i duchowego wsparcia dla swoich najbliższych, czy znajomych, dotkniętych śmiertelną chorobą alkoholizmu, narkomanii, lekomanii, jeśli tylko sięgną po książkę Krzysztofa Kamila Stolza "Jeśli chcesz, możesz mnie uzdrowić" odnajdą właściwy klucz od zatrzaśniętych drzwi spętanych nałogiem, jeszcze cierpiących braci i sióstr alkoholików, narkomanów, lekomanów."
Ze wstępu

Książka "Jeśli chcesz, możesz mnie uzdrowić. Księga uzdrowienia"
Krzysztof Kamil Stolz