Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. BARAN - Małgorzata Borgman

Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. BARAN

Autor: Małgorzata Borgman

Wydawnictwo: Astrum
Data wydania: 2004-08-06
Wiele osób znaki zodiaku i to, co z tym jest związane, traktuje z przymrużeniem oka. Niesłusznie. Przecież historia dowodzi, że osoby spod tych samych znaków często mają podobne cechy charakteru, zbliżone preferencje, a przede wszystkim podatność na te same choroby. Barany, na przykład, przeważnie uskarżają się na problemy z układem pokarmowym, moczowym, krwionośnym czy kostnym.

Wiedząc o tym, Małgorzata Borgman stworzyła serię książeczek o tym, jak jeść zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. Co więcej, jak jeść zdrowo, smacznie i jak pomóc sobie wyleczyć samego siebie! Tak też, Baranie, korzystaj z zaproponowanych przez nią zestawów żywieniowych wraz z przyprawami leczącymi, specjalnie dobranymi przez konsultanta dietetyka Lecha Tkaczyka. Nawet tylko częściowe wykorzystanie tych przepisów kulinarnych i ziół może uchronić Cię przed chorobą, a jeśli ona jest - może ograniczyć jej skutki!

Książka "Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. BARAN"
Małgorzata Borgman