Jak żyć z ADHD? Nadpobudliwość psychoruchowa w świetle najnowszych badań - John J. Ratey; Edward M.  Hallowel

Jak żyć z ADHD? Nadpobudliwość psychoruchowa w świetle najnowszych badań

Autor: John J. Ratey; Edward M. Hallowel

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2007-05-01
Kontynuacja poprzedniej książki tych samych autorów, W świecie ADHD, którą uznano za pozycję klasyczną w swoim gatunku. Obaj uczeni, powołując się na najnowsze badania, słusznie zauważają, że nazwa "zespół nadpobudliwości psychoruchowej" nie najlepiej opisuje zadziwiającą umysłowość ludzi z ADHD. Przecież dysponują oni wieloma uzdolnieniami, są często bardzo inteligentni, oryginalni i pełni energii, tyle że nie zawsze potrafią nad nią zapanować. Książka Jak żyć z ADHD jest dopasowana do ich stylu poznawczego i możliwości koncentracji, dlatego powinna stanowić doskonałą lekturę dla nich samych i osób z nimi związanych.

Książka "Jak żyć z ADHD? Nadpobudliwość psychoruchowa w świetle najnowszych badań"
John J. Ratey; Edward M. Hallowel